SUMERA MOTOR Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Przemysłowa 50

34-120 ANDRYCHÓW

tel. +48 33 870 40 60

fax +48 33 870 40 61

Awesome Image

O FIRMIE


Bazując na 50 latach doświadczenia w kategorii silników spalinowych, od 15 lat produkujemy agregaty prądotwórcze, które zdobyły uznanie wielu klientów w kraju i poza nim.

W naszych produktach wykorzystujemy wyłącznie silniki światowych liderów w tej dziedzinie, takich jak Honda, Subaru, Iveco, Kohler oraz wielu innych. Gwarantuje to bezsprzecznie wysoką jakość, bezawaryjność oraz niezawodność. Aby spełnić oczekiwania naszych klientów, oferujemy modele o różnych właściwościach, takich jak ręczny, manualny lub automatyczny sposób uruchamiania czy o różnym sposobie transportu. Do Państwa użytku oddajemy agregaty stacjonarne, ruchome oraz mobilne.

Wszystkie nasze produkty zostały odznaczone normami jakości ISO 9001, ISO 8528 oraz znakiem CE, dzięki czemu mają Państwo pewność, że są to produkty najwyższej jakości i są produkowane zgodnie z wszystkimi normami i wyznacznikami bezpieczeństwa.

Gwarantujemy kompletną dokumentację w języku polskim oraz Deklarację Zgodności. Wszystkie agregaty prądotwórcze dostępne w naszej ofercie objęte są 12- lub 24-miesięczną gwarancją producenta. W przypadku sprzętu najwyższej klasy okres ten wydłuża się nawet do pięciu lat.

Z naszych usług i produktów korzystają zarówno rodacy, jak i przedsiębiorcy poza granicami kraju. Realizujemy zamówienia zarówno dla firm i instytucji, jak i klientów prywatnych, sektora publicznego, a nawet wojska. Zachęcamy do zapoznania się z dotyczącymi nas referencjami.